Izvor: B92, 30.Sep.2018, 16:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Geralt konačno u novom trejleru za Thronebreaker
Na oduševljenje svih fanova Witcher franšize, ove godine dobijamo novu igru koja govori o hrabrim avanturama vešca u vidu Thronebreaker: The Witcher Tales.
CD Projekt Red je ovo prvobitno planirao kao prostu ekspanziju, ali su se predomislili da je zbog velikog potencijala načine punokrvnom igrom. Tako smo u dosadašnjim objavama slušali dosta toga, ali Geralta nismo viđali, barem ne do sada.
Najnoviji trejler koji se pojavio nakratko tizuje priču koja nas očekuje, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << gde možemo videti i Geralta u nešto drugačijem izdanju u odnosu na ono na koje smo navikli. Geralt ovde neće biti protagonista, već će to biti princeza Lirije i Rivije, Mev, koja je povezana sa kasapinom iz Blavikena, piše Play.
Thronebreaker dolazi već 23. oktobra.






