Izvor: B92, 21.Jul.2015, 15:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
FIFA prvi put ima žensko lice na pakovanju
Po prvi put od kada je franišiza ustanovljena, a tome ima više od 15 godina, naslovnu stranu odnosno pakovanje igre FIFA 16 krasiće i žensko lice.
Sećate se, EA je pre nekoliko meseci najavila da će upravo ženski timovi biti uključeni u ponudu prilikom izbora partije, a sada su otišli korak dalje i finalizirali čitavo prisustvo ženskih timova, postavljajući članove ženskih ekipa na naslovnu stranu.
Tako već dobro poznatom Mesiju koji krasi pakovanje dugi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << niz godina društvo prave Alex Morgan iz reprezentacije SAD i Christine Sinclair, kapetan reprezentacije Kanade. Sve ovo dolazi kao “šlag na tortu” nakon ovogodišnjeg ženskog svetskog prvenstva u fudbalu koje je pokazalo da se i među ženskim igračima nalazi veliki talenat u ovom, najpopularnijem sportu na svetu.
FIFA 16 izlazi 22. septembra za PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 i PlayStation 3.
Izvor: Play.co.rs















