Druga Tweetup premijera u Srbiji

Izvor: B92, 23.Nov.2012, 14:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Druga "Tweetup" premijera u Srbiji

Novo ostvarenje oskarovca Štefana Ruzovickog "Zamka", sa Erikom Banom i Olivijom Vajld u glavnim ulogama, premijerno će biti prikazano samo za korisnike društvene mreže Twitter, 28. novembra u bioskopu "Sinepleks" (Delta City), najavio je distributer "MegaKom film".

"MegaKom film" u saradnji sa regionalnim MTV-em organizuje drugu po redu "Tweetup" premijeru u Srbiji, na kojoj će posetioci osim karte, dobiti besplatne kokice i pristup internetu.

"Tviteraši" >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << koji budu prisustvovali premijeri, moći će aktivno da dele svoje utiske o filmu na ovoj popularnoj društvenoj mreži, budući da će u bioskopskoj sali biti dostupan bežični internet.

Da bi osvojili karte, zainteresovani treba da prate "MegaKom film" i "MTV Srbija" na "Tviteru" i potvrde dolazak na sajtu www.tweetvite.com.

Zbog ograničenih kapaciteta, samo najbrži će osvojiti karte, a dobitnici će biti obavešteni putem direktnih poruka na "Tviteru".

Bana i Vajld u filmu "Zamka" igraju brata i sestru, Edisona i Lajzu, koji se nalaze u bekstvu nakon loše izvedene pljačke kazina.

Zbog saobraćajne nesreće, u kojoj ginu njihov vozač i jedan policajac, Edison i Lajza odlučuju da razdvojeni krenu prema kanadskoj granici.

Dok Edison po snežnoj oluji pravi haos, Lajzu će povesti bivši bokser Džej na putu ka kući svojih roditelja, gde će provesti Dan zahvalnosti.

U toj kući se Edison i Lajza ponovo sreću i porodične tajne počinju da izlaze na svetlost dana.
Pogledaj vesti o: Twiter

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Druga “Tweetup” premijera u Srbiji

Izvor: ITBox.rs, 23.Nov.2012

Izvor: Tanjug Novo ostvarenje oskarovca Štefana Ruzovickog “Zamka”, sa Erikom Banom i Olivijom Vajld u glavnim ulogama, premijerno će biti prikazano samo za korisnike društvene mreže Twitter, 28. novembra u bioskopu “Sinepleks” (Delta City), najavio…The post Druga “Tweetup” premijera...

Nastavak na ITBox.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.