DEJANA U EPIZODI Sve je to majka priroda!

Izvor: Blic, 28.Dec.2014, 11:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DEJANA U EPIZODI Sve je to majka priroda!

Manekenka i voditeljka kaže da nije imala nijednu estetsku intervenciju.

Manekenka Dejana Živković, odnedavno voditeljka "Bulevara delikates", rekla je za "Informerov" dodatak "Ljubav i zdravlje" da se ne protivi plastičnim operacijama, ali da za sada nije imala nijednu.

"Hvala Bogu, sve na meni je delo majke prirode, kao što sam već mnogo puta rekla. Kroz modeling i svakodnevna šminkanja raznih majstora iz sveta naučila sam mnoge trikove. Jedan od njih su olovka >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << i sjaj za usne koji dovode do toga da one izgledaju punije. Tu su i dobro poznati 'push up' brushalteri, kakve bi svaka žena trebalo da ima", rekla je Dejana.

"Podržavam estetsku hirurgiju apsolutno, zaboga, živimo u 21. veku. Ako žena želi da izgleda lepše i bolje, nema razloga da to ne uradi. Naravno, ako je u granicama lepog i pristojnog", rekla je ona.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.