Canon predstavio nove fotoaparate

Izvor: ITsvet.com, 18.Jan.2010, 11:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Canon predstavio nove fotoaparate

Kompanija Canon je predstavila nove modele kompaktnih digitalnih fotoaparata PowerShot A495 i PowerShot A490, koji su cenovno pristupačni i jednostavni za svakodnevnu upotrebu, a zamenjuju popularni model PowerShot A480. U laganom kućištu malih dimenzija smešteni su senzor od 10 megapiksela, originalni Canon objektivi sa optičkim uvećanjem do 3,3x i dobro osvetljen LCD ekran dijagonale od 6,2cm. Osim režima za automatska podešavanja, tu je i režim za fotografisanje u uslovima slabe osvetljenosti, detekcija lica za grupne fotografije i funkcija koja automatski prilagođava jačinu blica i objektu i uslovima snimanja.

Nastavak na ITsvet.com...



Povezane vesti

Svaki detalj savršen

Izvor: Večernje novosti, 18.Jan.2010

"Kenon" je predstavio nove modele "paueršot A495" i "A490", dva cenovno pristupačna i jednostavna kompaktna digitalna fotoaparata namenjena za svakodnevnu upotrebu.

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta ITsvet.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta ITsvet.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.