Izvor: Blic, 05.Nov.2014, 11:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bojana Rajić se očešljala po PRVI put
Bojana Rajić je po dolasku na jednu reviju u Beograd šokirala je mnoge svojom izjavom.
Naime, bivša supruga Vladimira Stojkovića je rekla da je specijalno za tu priliku sredila kosu - tako što je uzela češalj i očešljala se.
- Mislim da sam prvi put očešljana. Prvi put sam se isfenirala od kada sam stavila dužu kosu - rekla je Rajićeva za emisiju „Ekskluziv“.
Ona je dodala i to da je trenutno odloženo ročište između njenog bivšeg supruga i nje, zbog štrajka advokata.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













