ASUS ROG STRIX X299-E GAMING i TUF X299 MARK 1

Izvor: PCAxe.com, 03.Okt.2017, 13:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ASUS ROG STRIX X299-E GAMING i TUF X299 MARK 1

Dve po meri Duleta Još dve matične ploče iz ASUS-ove kuhinje su stigle na test sto PCAXE-a. ASUS ROG Strix X299-E GAMING i ASUS TUF X299 MARK 1 su zasnovane na X299 chipset-u, i obe su u testu ponudile pregršt performansi, počevši od ROG Strix X299-E GAMING koji poseduje 5-Way optimizaciju sa Auto-Tuning-om kako biste podesili overkloking po vašem izboru, SafeSlot, AURA Sync RGB osvetljenje, osmokanalni HD zvuk uz SupremeFX, pa sve do TUF X299 MARK 1 koji nudi Thermal Armor i M.2 Heatsink za što bolji protok vazduha ka vitalnim komponentama, Pro Clock II za fino podešavanje overkloka, Thermal Radar, kao i SafeSlot i VGA holder.
Oba modela ciljaju ka onima koji su entuzijasti, kao i onima koji bi želeli da unaprede svoj sistem radi zahtevnijih performansi.

Nastavak na PCAxe.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta PCAxe.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta PCAxe.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.