Rudaru pripao opštinski derbi

Izvor: Bor030.net, 15.Mar.2015, 16:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Rudara pobedili su juče na “4. kilometru” ekipu Nemetala iz Donje Bele Reke rezultatom 2:1 (1:0),  u meču 16. kola Zone “Istok”.

Ekipa Branka Mitića se tako revanširala za poraz koji je pretrpela na otvaranju ove sezone.

Oba pogotka za domaći tim postigao je Miloš Aleksić, najpre u 13., a potom i u 83. minutu meča.

Jedini gol za Nemetale dao je Tomislav Stamenković u 75. minutu.

Gosti su dobro počeli meč i pokazi >> Pročitaj celu vest na sajtu Bor030.net << da nisu došli da se brane. Posle primljenog gola nisu stali, pa su došli i do izjednačenja, međutim nedostajalo je snage i do iznenađena nije došlo.

Rezultat je mogao biti i ubedljiviji da je domaća ekipa iskoristila jedanaesterac 73. minutu.

FK “Rudar”: Milan Stojčić, Marko Ostojić, Saša Kolarević, Nikola Pajkić, Nikola Mitrović, Miloje Radovanović, Milutin Živković, Miloš Aleksić, Stefan Mamula (Saša Stanisavljević), Dejan Božić (Marko Ilić), Nikola Đurić.

OFK “Nemetali”: David Urošević, Nenad Jokić, Miloš Rajić (Marko Grujić), Igor Petrović, Miljan Sokolov, Nemanja Miloradović, Srđan Vučić, Zvonimir Đorđević, Vladan Cvetković, Ivan Stanković, Tomislav Stamenković (Aleksandar Kostandinović).

Nastavak na Bor030.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Bor030.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Bor030.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.