ОДРЖАН КАРАТЕ ТУРНИР „АПАТИНСКИ ПОБЕДНИК“

Izvor: Radio Dunav, 10.Okt.2019, 08:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ОДРЖАН КАРАТЕ ТУРНИР „АПАТИНСКИ ПОБЕДНИК“

У организацији Карате клуба „Партизан“ из Апатина, Карате федерације Војводине и Шотокан карате савеза Србије, 6. октобра 2019. године у хали ОШ „Жарко Зрењанин“ у Апатину је одржан 12. интернационални карате турнир „Апатински победник 2019“. На турниру је учествовало 157 такмичара >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << из 10 клубова, а такмичење је протекло у фер и коректним спортским надметањима у катама и борбама.
По броју освојених медаља најуспешнији клуб био је КК „Вила“ из Добоја, друго место је заузео КК „Кизами“ из Бачке Паланке, док је треће место припало КК „Сочин“ Бања Врућица из Републике Српске. Такмичари КК „Партизан“ из Апатина су наступили у пионирској конкуренцији са 18 такмичара и постигли запажене резултате.
Резултати такмичара КК „Партизан“:
Кате
Бронзане медеље су освојили:
Уна БеслаћБојан ЋопићАлександра МиладиновићТеодора МиладиновићНикола РстовацНемања Трогрлић Сребрне медаље су освојили:
Никола МандићЈована СтанићМија СтојшићАлександра Кустор Златне медаље су освојили:
Софија СитвукЕлена Ћопић Борбе
Сребрне медаље:
Драгана КараицаБорис Дукић Златне медаље:
Драган КараицаДрагана Растовац У катама екипно, Апатинци су освојили 1. место (Елена Ћопић, Александра Кустор и Мија Стојшић).
Турнир је реализован уз подршку Скупштине општине и Спортског савеза општине Апатин, а такмичење је отворио Александар Смиљанић, члан општинског већа општине Апатин.
The post ОДРЖАН КАРАТЕ ТУРНИР „АПАТИНСКИ ПОБЕДНИК“ appeared first on Radio Dunav.

Nastavak na Radio Dunav...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.