
Izvor: Radio Dunav, 17.Mar.2025, 11:02
“МЛАДОСТ” ПРЕОКРЕТОМ УЗЕЛА БОДОВЕ У КОМШИЈСКОМ ДЕРБИЈУ
Апатинска “Младост” је пред својим навијачима одиграла комшијски дерби против “Хајдука” из Стапара и након великог преокрета је дошла до победе и нових бодова.
Предност гостима донео је Бојан Ердеи у 26. минуту, а дванаест минута касније на 2:0 је повисио Никола Ковачев >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << и тим резултатом се отишло на паузу. Головима Аљоше Јововића у 50. и 59. минуту домаћи су се резултатски вратили у меч, а за потпуни преокрет на стадиону крај Дунава је погодио Марко Мајсторовић у 77. минуту. Коначних 4:2 поставио је Марко Узелац у 85. минуту.
Овим тријумфом Апатинци су се попели на осмо место табеле Војвођанске лиге север са 22 освојена бода, а наредни меч ће одиграти у Кули против “Хајдука”.
Фото: Архива
The post “МЛАДОСТ” ПРЕОКРЕТОМ УЗЕЛА БОДОВЕ У КОМШИЈСКОМ ДЕРБИЈУ appeared first on Radio Dunav.