Izvor: NaDlanu.com, 15.Feb.2013, 13:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šou "Farma" kreće u martu!
Rijaliti sa poznatima na seoskom imanju počinje krajem marta, piše domaća štampa. Posle jedne "preskočene" godine, rijaliti Farma vraća se na male ekrane i to krajem marta na Televiziji Pink, piše "Blic".
Poznate ličnosti, čija imena još uvek nisu objavljena, "boriće" se tri meseca za nagradu od 100.000 evra na seoskom imanju u Lisoviću, živeći u veoma skromnim uslovima.Pobednici prethodne tri sezone su pevači Milan Topalović Topalko, Miloš Bojanić i Katarina Živković.Ovaj >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << rijaliti u prethodnim sezonama je izazvao burne reakcije javnosti. Poznati su, "pritisnuti" skromnim uslovima života, često gubili strpljenje i nasrtali jedni na druge, što teškim uvredama, što fizički.Reper Đus diskvalifikovan je nakon "pipkanja" Bojanića, Ekrem Jevrić davao je sve od sebe da osvoji Vesnu Vukelić, odnosno "Vendija", a publika pamti žestoke svađe "Ćeranića", Bojanića, Zorice Brunclik i Firčija koje su epilog dobile na sudu, a nastavak u Dvoru.
Pogledaj vesti o: Farma
Četvrta sezona rialitija "Farma" počinje na "Pinku" od marta
Izvor: Blic, 15.Feb.2013
Rialiti šou „Farma” vratiće se na male ekrane u drugoj polovini marta, nezvanično saznaje „Blic”. Kastinzi su već počeli, a produkcija pregovara sa potencijalnim učesnicima...Na Televiziji „Pink” za nekoliko nedelja ponovo ćemo gledati „Farmu”, kontroverzni rialiti šou koji okuplja...










