Slupala se Anđela Veštica

Izvor: Mondo, 07.Nov.2017, 09:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Slupala se Anđela Veštica

Učesnica rijalitija Farma i Zadruga završila na Urgentnom.

Anđela Mitkovski, učesnica Pinkovih rijalitija Zadruga i Farma, doživela je saobraćajnu nesreću na Košutnjaku, prenosi domaća štampa.

Prijava zbog Zadruge!

Odmah posle nezgode, ona i prijateljica koja se nalazila u njenom automobilu odvezene su na Urgentni centar, gde su im konstatovane povrede. Anđeli je stavljena >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << "kragna" i trenutno se oporavlja kod kuće.

"Nisam baš sjajno, i auto mi je uništen, ali popraviću od osiguranja. Nisam ja bila kriva, već taksista pod dejstvom alkohola. Bila je policija, prijavila sam ga, ali ne mislim da ću ga tužiti jer imam dosta obaveza, pa nemam vremena da se bavim time," rekla je ona za "Informer".

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.