SEZONA PARENJA Blud i razvrat u Farmi

Izvor: Blic, 12.Sep.2015, 21:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SEZONA PARENJA Blud i razvrat u "Farmi"

Učesnicama rijalitija je bilo potrebno nekoliko čašica alkohola da pokažu pravo lice - ljubile su se, skidale i tražile seks sa Golubovićem.

Go-go igračica Jelena Krunić je rešila da na poslednjoj žurki u „Farmi“ zavede pola ukućana bez obzira na pol. Ona je pod dejstvom alkohola uhvatila Kristijana Golubovića za testise, a on joj je udario šamar! A kada ga je ugrizla za vrat, on je poludeo, popeo se na sto i skočio na nju i na Zoricu Marković, dok su njih dve >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << na podu simulirale seks.

- Zamalo da se onesvestim kad me je uhvatila za testise. Stavljala mi je i ljute paprike u usta. Ona nije normalna! I ona balerina je luda, njoj sigurno fali neka daska, ali je, za razliku od Jelene, pristojna - siktao je Kristijan.

Krunićeva je otišla korak dalje, pa se pred svim ukućanima ljubila s Tamarom Đurić, a onda je zajedno sa Aleksandrom Živanovićem okrenula kamere u kuhinji i ljubila se s njim. Nije samo Jelena odlepila za Golubovićem. Glumicu Jasminu Medenicu svi prozivaju da je zaljubljena u njega, a ona je to napokon priznala.

- Sviđa mi se Kiki, možda sam i zaljubljena - rekla je Medenica.

Ali, on se ne da!

- Kad izađem iz „Farme“, idem kući kod žene, a ne sa Jasminom na Zlatibor. Ona nije normalna - rekao je Kristijan.

Ipak, ona nije odustala, pa je čekala da se Golubović napije i iskoristila taj trenutak da bude prisnija s njim. Mazila ga je po kosi, grlila, a kada je bio u vidno pijanom stanju, odvela ga je do kreveta, zadigla haljinu, skinula mu košulju i pantalone, obukla mu šorts i pokrila ga!

Doduše, do seksa nije došlo, ali „Farma“ će trajati do Nove godine. Medenica ima dovoljno vremena.

Skidala gaće na pijaci

Da bi dobila što više hrane na pijaci, Stanija se popela na stolicu i skinula gaćice dok je Bojana Stamenov pevala! Ona je Vladi Stanojeviću rekla da zna da je on želeo da na imanju vidi svoju bivšu ženu Anu Mariju Žujović samo da bi je uništio.

- Znam da si hteo da uništiš Anu Mariju preko Jelene Krunić i Tamare Đurić, koje bi bile tvoji pioni i napadale bi Anu - rekla je Stanija, dok je Vlada samo ćutao.

Starleta je priznala da je i ona slaba na Kristijana.

- Uvek se zaštitnički ophodi prema meni. Srušio je sve predrasude koje sam imala. On je nešto posebno!

Tamara: Balerina je prostitutka

Tamara Đurić je jedina ukućanka koje se svi plaše. Čak je i Maja Nikolić odustala od svađe s njom i pridružila se njenom klanu.

- Ova balerina (Jelena Milošević) je ozbiljna prostituka. Samo se, bre, pravi fina. Gora je od Stanije. Zajedno s ovim Novicom (Zdravkovićem) pedofilom se mazi po kući, a izigrava čednost - rekla je Tamara Maji, koja ju je podržala. Starleta se pohvalila da je „previše humana“.

- Od svega što sam stvorila, pola sam na sebe potrošila, a pola sam dala drugima.

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Blud i razvrat na "Farmi": Hvatanje za testise, šamari, simuliranje seksa

Izvor: Vesti-online.com, 12.Sep.2015

Učesnicama rijalitija je bilo potrebno nekoliko čašica alkohola da pokažu pravo lice - ljubile su se, skidale i tražile seks sa Golubovićem...Go-go igračica Jelena Krunić je rešila da na poslednjoj žurki u „Farmi“ zavede pola ukućana bez obzira na pol. Ona je pod dejstvom alkohola uhvatila...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.