Izvor: SrbijaNet.rs, 08.Sep.2010, 01:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Petar Kralj: ’Farma’ je srpska tragedija
Treći serijal rijalitija ’Farma’, koju svi pamtimo po skandaloznom ponašanju učesnika, psovkama i uvredama, počeće uskoro da se emituje na ’Pinku’. U intervjuu za ’Press’, čuveni srpski glumac Petar Kralj javno je izrazio zabrinutost zbog toga što će se ovaj šou opet prikazivati, i
Povezane vesti
Petar Kralj: „Farma" je srpska tragedija
Izvor: Press, 08.Sep.2010
Tragično je što će ponovo emitovati taj rijaliti i što ćemo svaki dan čitati ko koga muze! Više nema pravih vrednosti! Veliki srpski glumac Petar Kralj bio je gost na „Nušićijadi" u Ivanjici. U intervjuu za Press, koji smo vodili u kafani iza...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



