Izvor: Scandal.rs, 24.Jan.2016, 10:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Miloš Radičević: Istina je, glumiću u seriji “Selo gori, a baba se češlja”!
Miloš Radičević je nakon rijalitija “Farma“ dobio ponudu da glumi u nastavku serije “Selo gori, a baba se češlja“, koja bi na jesen trebalo da počne da se emituje na RTS.
Maneken iz Trstenika zbog svog specifičnog naglaska odgovara reditelju Radošu Bajiću za epizodnu ulogu.
“Idem u glumce! U pregovorima sam s ekipom serije „Selo gori, a baba se češlja“. Neću sigurno da budem neka baba, ali ću dobiti zapaženu ulogu. >> Pročitaj celu vest na sajtu Scandal.rs << Snimanje treba da počne već u martu. Nadam se da ćemo se dogovoriti”, rekao je za “Alo” Miloš.
Maneken se već oprobao kao glumac u nekoliko spotova, kad mu nije bio problem da se skine i odigra vrele ljubavne scene.
Ponuda da snima s Bajićem stigla mu je od naturščika Nikole Džamića, koga je proslavio lik pijanice Jakoja, najpoznatijeg po rečenici:
“Ja s tem nemam ništa.“
Miloš u subotu treba da upozna Radoša i njegovog sina i ćerku i da se s njima dogovori o saradnji.
Pogledaj vesti o: Farma, Trstenik










