Izvor: Kurir, 20.Feb.2014, 07:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Marko Vukotić postao fitnes trener!
Bivši učesnik „Farme“ nedavno se zaposlio u teretani u koju su devojke masovno pohrlile da treniraju zbog njega
Sve je više cica zbog Marka.
Vukotić odnedavno radi kao fitnes instruktor u poznatoj teretani u centru Beograda. Učesnik rijaliti šoua „Farma“ dobio je ponudu vlasnika tog mesta za vežbanje, a kao strastveni bodi-bilder bez razmišljanja je prihvatio angažman. Pored saveta >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << i brojnih popusta koje daje posetiocima tog centra, maneken je pre nekoliko dana devojkama delio i srca. Tačnije, balone u obliku srca. Inače, pripadnice lepšeg pola samo zbog ovog zgodnog Crnogorca, koji je odnedavno sam pošto je raskinuo veridbu, masovno su pohrlile u teretanu da vežbaju.
- Mnoge devojke došle su u teretanu samo da bi videle Marka i vežbale s njim. On je svakoj poklonio srce - kaže naš sagovornik, koji se našao na licu mesta u trenutku kad je Vukota delio poklone.
Vukota je tokom učešća na „Farmi“ osvojio srca mnogih pripadnica lepšeg pola koje su pratile šou, pa ne treba da čudi što su skoro svi njegovi termini popunjeni.
(D. K.)
Marko Vukotić postao instruktor fitnesa: Devojkama poklanjao srca u teretani (Foto)
Izvor: Svet plus, 20.Feb.2014
Bivši učesnik rijalitija Farma i manken Marko Vukotić od nedavno je postao i fitnes trener u jedno poznatoj beogradskoj terteani.













