Izvor: Blic, 31.Okt.2009, 06:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Maja Nikolić želi pomirenje sa Cakanom
Pevačica Maja, koja se od početka „Farme” žestoko svađa sa Cakanom, odlučila je da malo spusti loptu, te da se pomiri sa sustanarkom.
- Nema smisla da živimo zajedno i da se na taj način ponašamo jedni prema drugima - kaže Maja na koju je, podsećamo, Cakana jednom prilikom fizički nasrnula, te je vatrena Nišlijka tražila da Cakanu udalje sa farme. Ali, eto, vremena i ljudi se menjaju"
Inače, od kada je postala gazdarica >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Maja svojim izjavama na farmi izaziva pažnju i zgražavanje među ostalim farmerima. Prvo je priznala da nije prala kosu čak tri nedelje, a potom je farmerima ispričala da je jednom bila u zatvoru.
- Bila sam treći razred srednje škole i moj menadžer me je poslao u Nemačku da pevam, i to samo sa pasošem. Bez vize! Šta sam ja znala kako to funkcioniše i tamo me uhapse i odvedu u zatvor - pričala je Maja, dok su je ostali gledali u neverici.










