Hasan privržen ženi, ali voli da flertuje

Izvor: Blic, 03.Okt.2010, 01:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hasan privržen ženi, ali voli da flertuje

Osim ljubavi Baneta i Katarine, izgleda da je u „Farmi“ na pomolu nova romansa, i to između Hasana i Jasmine Ane. Očigledno je da se Hasanu dopada doterana književnica kojoj je pre nekoliko večeri kroz šalu rekao da će je čak i zaprositi.

Ponesena emocijama tokom proslave 21. godišnjice braka Biljane i Ace, Jasmina Ana je izjavila da bi mogla da se uda, a Hasan je na tu konstataciju izjavio da će baš on, možda, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << da se ženi s njom. Hasanov i Zlatin sin Miki Dudić kaže da je to sve samo zezanje, te da je njegov otac veliki šarmer koji voli da flertuje

– Moj ćale je poznat kao šmeker. Ipak mislim da je to za ženidbu rekao više u šali. Ne mislim da bi moglo da se rodi nešto između njega i Jasmine Ane. On voli da flertuje, pa živa je duša, ali je privržen svojoj ženi – kaže Miki, i napominje da se Jasmina Ana sigurno dopada njegovom ocu.

– Jasmina Ana izgleda dobro za svoje godine. A njegov je tip svaka žena koja dobro izgleda, koja se dobro drži. Nije on neki veliki probirač. U životu je voleo crne žene, ali je njegova sadašnja supruga plava, tako da sigurno ima simpatije prema Jasmini Ani – priča Miki, koji na farmu gleda potpuno drugim očima, s obzirom na to da se tamo takmiče njegovi roditelj, ali i nekadašnji očuh Peja, koji je, takođe, obeležio deo njegovog života. Miki Dudić je zadovoljan situacijom i kaže da se njih troje tamo zaista dobro drže.

– Meni je drago što su svi tamo, i iako svi misle da će biti nekih nesuglasica, oni zaista nemaju razloga da se svađaju. Svi su u dobrim odnosima. Znam da bi se moji roditelji ispomagali kao pravi brat i sestra, a isto mislim i za Peju. Iskreno da vam kažem, tamo samo fali još i Hasanova supruga Dragana koja me je, takođe, odgajila, pa da se upotpuni – kaže kroz smeh Miki, i objašnjava da su Hasan i Peja, iako su imali neke sitne nesuglasice, u odličnim odnosima.

Zlata u areni sa dva bivša supruga

Farmeri su ispunili Zlatinu želju da ode kući i izglasali je kao prvog duelistu ove nedelje. Iako srećna jer će možda otići kući, Zlata je kroz suze rekla da će joj ipak biti žao jer je navikla na farmere. Njoj i ovonedeljnom gazdi Peji danas će se u areni pridružiti i Hasan Dudić koga je publika izglasala kao drugog duelistu.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.