Izvor: S media, 07.Dec.2010, 19:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Farmeri prave šunku, slaninu, kobasice...
Proka, mentor i prinudni gazda Farme nije baš najzadovoljniji kako su farmeri uradili svoje dnevne obaveze, pa je kritikovao Baneta, koga je pre neki dan smenio sa mesta prvog čoveka seoskog imanja u Lisovićima.
Zbog toga je isplanirao iznenađenje za njega, ali i Bakija i Marijana jer ih je odredio za glavne „mesare“ koji će tranžirati veliku svinju i od nje napraviti šunkice, slanine i kobasice. U pomoć su im priskočile Eva i Jovana, a Natalija je preuzela pripremanje >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << ručka, budući da se prethodnog dana Aca nije baš najbolje pokazao u tome, pa je čak zamolio Zadrugu da ga poštedi, jer ne ume da kuva.
Tim pre i što mu nisu prijale kritike ostalih farmera koji su mu tako vraćali za sve njegove dosadne komentare i peckanja. Priliku da mu se osvete jedva su dočekale Vendi i Jovana koje su se setile da se on stalno žalio kako je nešto gusto, kako nije dobro, ili ima mnogo soli. Vendi je rekla da je najzanimljivije što je spor i da će mu meriti brzinu, a Jovana dodala kako će stalno da ulazi u kuhinju da pita kada će da bude ručak, za koliko minuta, kao što on to njih stalno pita.






