Farma 6: Lepa Lukić se uselila na imanje!

Izvor: Svet plus, 10.Nov.2015, 22:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Farma 6: Lepa Lukić se uselila na imanje!

Lepa Lukić večeras se uselila u rijaliti Farma 6. Ona kaže da je mnogi pitaju što ide po rijalitijima, a ona tvrdi da voli i da ide jer je svi zovu.

Popularna pevačica Lepa Lukić večeras će započeti svoje takmičenje u rijalitiju Farma. Ona se trenutno nalazi u studiju gde priča o ostalim farmerima. Lepa kaže da joj se najviše dopadaju Kristijan i Rade >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet plus << jer su vredni i, kako kaže, pravi farmeri. ''Mene nikad nije nominovala ni publika ni učesnici, ni u jednom rijalitiju'', rekla je Lukićeva samouvereno i rekla da je narod voli zbog njene muzike i da želi da ostane tako.

Nastavak na Svet plus...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet plus. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet plus. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.