FARMA 6 Ispala Bebi Dol

Izvor: Blic, 22.Dec.2015, 01:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FARMA 6 Ispala Bebi Dol

Pevačica Bebi Dol ispala je iz daljeg takmičenja u rijalitiju "Farma".

Bebi se našla u konkurenciji sa Stanijom Dobrojević, Tamarom Đurić i Jelenom Golubović, ali je publika najmanje glasova dala upravo pevačici.

Inače, Stanija je pobedila u kvizu znanja zbog čega su joj duplirani glasovi (52%), koji su je postavili na prvom mesto u večerašnjoj borbi za opstanak na imanju.

Na drugom mestu našla se Tamara (30%), koja je pre dupliranja glasova >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ubedljivo vodila, dok je Jelena Golubović (15%) prošlogodišnja pobednica "Farme", završila na trećem mestu.

Inače, ovo je treći put da Bebi Dol učestvuje u rijalitiju "Farma", a u svakoj sezoni, pevačica se takmičarima pridruživala nedugo nakon početka rijalitija.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.