FARMA 3: U prvom duelu ispala Sanja Radinović!

Izvor: SamoProvereno.com, 20.Sep.2010, 00:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FARMA 3: U prvom duelu ispala Sanja Radinović!

U prvom duelu na "Farmi 3" takmičili su se Andrija Baki Đogani i Sanja Radinović. Prva ličnost koja je napustila treću sezonu rijaliti šou programa Farma je Sanja Radusinović. Iako je ovo rijaliti u kom se takmiče poznate osobe, Sanja je bila jedna od onih koje šira javnost ne poznaje i još uvek se ne zna po kom krijetijumu je ušla u ovaj šou. Kao što je to rekla i Sanjina sestra u studiju,

Nastavak na SamoProvereno.com...



Povezane vesti

Sanja Radusinović prva napustila Farmu

Izvor: S media, 20.Sep.2010

Prva ličnost koja je napustila treću sezonu rijaliti šou programa Farma je Sanja Radusinović. Iako je ovo rijaliti u kom se takmiče poznate osobe, Sanja je bila jedna od onih koje šira javnost ne poznaje i još uvek se ne zna po kom krijetijumu je ušla u ovaj šou...Kao što je to rekla i Sanjina...

Nastavak na S media...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SamoProvereno.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SamoProvereno.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.