Dragana: Idem na odmor sa dečkom!

Izvor: Press, 10.Jul.2010, 00:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dragana: Idem na odmor sa dečkom!

Dragana Milošević je otputovala sa drugaricama na mini odmor na crnogorskom primorju, a u septembru planira da ide na romantično letovanje sa dečkom
- Posle „Farme" nikako ne stižem da se odmorim jer spremam ispite na fakultetu. Tome sam se u potpunosti posvetila, jer želim da nadoknadim propušteno. Međutim, odlučila sam da sa drugaricama odem na vikend u Budvu, a u septembru >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << ću ponovo ići na odmor, ali sa dečkom - kaže za Press plavokosa „Grandova" balerina, i dodaje da nisu tačni medijski navodi da je u vezi sa studentom Nikolom Kalabićem, sa kojim je uslikana na izletu u Republici Srpskoj:
- To su neistine! Ne krijem dečka od javnosti, ali nema potrebe ni da ga eksponiram. Moj dečko studira i bavi se ozbiljnim poslom.
Balerina poručuje da će tek u septembru pričati sa direktorom „Granda" Sašom Popovićem o eventualnom voditeljskom angažmanu u serijalu „Zvezde Granda".

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.