Da đuskamo malo ...

Izvor: Mondo, 04.Feb.2016, 11:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Da đuskamo malo ...

Natalija i Sani Trik FX na Farmi 7

Porodica Đogani i ove sezone ima svoje predstavnike na Farmi!

Na imanju u Lisoviću već su boravili Natalija i Baki B3 (dva puta), a sada se Natalija vraća i dovodi i supruga.

Denserka se već takmičila u trećoj sezoni rijalitija, kada je pobedila Katarina Živković, s čijim se tadašnjim dečkom manekenom >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Banetom Jovanovićem Natalija itekako zbližila, zbog čega navodno Sani ovoga puta i ulazi na Farmu, piše "Informer".

Bilo je govora o tome da se među VIP seljacima nađe i Slađa Đogani, ali je ona navodno odustala zbog obaveza oko privatnog biznisa.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.