Izvor: Kurir, 08.Jun.2010, 10:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
DEJAN STANKOVIĆ: FARMERI SU PSIHOPATE!
Firči je nedavno rekao da je Dejana Stankovića „ugasio kao TV“ i da je dotični zato ispao. Na ovu opasku nadovezao se u emisiji „Narod pita“ i Ivan Gavrilović.
- Da smo Miloša izbegavali kao Kralja, i njega bismo izbacili na isti način - rekao je Ivan.
To je pogodilo voditelja TV Košave, pa je u izjavi za Kurir objasnio kako je napustio Farmu jer se tamo pojedinci ponašaju kao psihopate.
- >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Podsetio bih nevaspitanog Gavrilovića da je on na Farmi bio samo tri sedmice, ne računajući njegov mizerni povratak od nedelju dana, i da me on nikako nije mogao izbegavati niti izbaciti. A Firči ne može pošteno ni cigaretu da ugasi, a kamoli mene. Izašao sam jer sam video da su pojedini farmeri počeli da se ponašaju kao psihopate - kaže Dejan iz „Lude kuće“.
(D. I.)
Dejan Stanković: Farmeri su psihopate
Izvor: Svet, 08.Jun.2010
Firči je nedavno rekao da je Dejana Stankovića "ugasio kao TV" i da je dotični zato ispao. Na ovu opasku nadovezao se u emisiji "Narod pita" i Ivan Gavrilović. "Da smo Miloša izbegavali kao Kralja, i njega bismo izbacili na isti način", rekao je Ivan. To je pogodilo voditelja TV Košave, pa je...













