Izvor: BKTV News, 22.Feb.2014, 13:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čudo iz Bosne: Pile sa četiri noge!
Po nogicama se najbolje utvrđuje kvalitet pileta, tako da mi nije moglo promaći četvoronožno pile, koje je sada moj ljubimac, rekao je Luka Moćić na čijoj se farmi izleglo upravo jedno ovakvo pile.
Na farmi pilića Luke Moćića iz Sočkovca u opštini Petrovo živi pile sa četiri noge, koga Moćić odmilja zove Mićan. Moćić kaže da su pilići stigli >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << na farmu 17. januara i da je prilikom pregleda primetio da jedno ima četiri noge.
Moćić kaže da pile zove Mićan zato što mu je milo i da će do “Božije volje, ostati u Sočkovcu”.
Inače i u hrvatskom gradu Imotskom prošle godine u okolini Vileničine Bristi izleglo se pile sa četiri noge. Neobično pile sa dva para nogu već trčkara po dvorištu ispred kuće porodice Alerić, a brojne komšije dolaze kako bi videle pticu-mutanta.
Izvor: agencije
Tweet












