Čeda Čvorak najurio pevačicu

Izvor: S media, 22.Okt.2010, 12:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čeda Čvorak najurio pevačicu

Frontmen grupe Luna dao otkaz Zejni Mujkić jer je zloupotrebljava njegovo ime.

U Luni je ostala samo jedna pevačica. Čeda Čvorak je nakon izlaska s Farme prekinuo saradnju sa Zejnom Mujkić i ubuduće će nastupati isključivo sa Lidijom Jadžić. Revoltirana ovakvim postupkom frontmena grupe, sada već bivša članica ga je isprozivala i nazvala robovlasnikom.

- Čeda treba da se zapita u kome je problem, ako >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << sam ja već treća pevačica koju je promenio. Robovlasnički se ponašao prema meni iako sam bila prvi glas u grupi, a Lidija drugi. Želim da imam i privatni život, a on me je stalno ugnjetavao obavezama i nastupima. Ja sam njegova žrtva! - tvrdi Zejna.

S druge strane, Čvorak je izneo svoje razloge zbog čega je odlučio da prekine saradnju s njom.

- Ako sam je maltretirao, trebalo je da sama ode, a ne da sad, kad je dobila otkaz, priča takve stvari o meni. Zloupotrebljava moje ime i grupu Luna radi svog publiciteta. Imao sam dve pevačice i to me je mnogo koštalo.

Inače, namerno sam ih angažovao dve, kako bih izabrao onu pravu, ali i da ne bih došao u situaciju da ostanem sam, kao što se desilo kad je Maja Marković napustila grupu - naglasio je Čeda.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.