Izvor: Dzungla.org, 29.Okt.2011, 11:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bojanić: Povukao sam tužbu protiv Đusa
Miloš Bojanić je povukao tužbu protiv Ivana Ivanovića Đusa! Folker, koji je pre godinu i po tužio repera zbog uvreda i seksualnog uznemiravanja u rijalitiju „Farma', prekjuče je odlučio da prekine sudski proces protiv mlađeg kolege.
Poneo sam se očinski, jer bi po godinama Đus mogao da mi bude sin. Promenio se prema meni već prilikom boravka u rijalitiju „ >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << Dvor', gde je pokazao poštovanje. A letos je dolazio kod mene da mi pruži ruku pomirenja i da popijemo piće - kaže folker i ističe da su za reperovo loše ponašanje na „Farmi' krivi Dragan Marinković Maca i Ivan Fece Firči.
- Odlučio sam da Đusu oprostim i povučem tužbu zato što je bio pijan kada se desilo to seksualno uznemiravanje, kako su rekli producenti „Farme'. Svađao se sa mnom pod uticajem onih budala. On tek gradi karijeru i ne bi trebalo da bude deo takvih priča, a ja sam čovek koji prašta, jer je hrišćanski praštati - zaključio je Bojanić.
Đus nije želeo da otkrije da li je zahvalio Milošu za povlačenje tužbe, već je bio izričit da je „priča glupa' i da nećemo dobiti njegov komentar.
(Izvor: Press)





















