Vučić tajkunima: Kazna stiže kad-tad

Izvor: Vesti-online.com, 09.Nov.2012, 13:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vučić tajkunima: Kazna stiže kad-tad

Prvi potpredsednik Vlade Aleksandar Vučić izrazio je danas uverenje da će vladajuća koalicija i Vlada postići dogovor o najefikasnijem načinu obračuna s onima koji su zemlju razorili.

Aleksandar Vučić i na Fejsu

Vučić je preko svog profila na društvenoj mreži Fejsbuk poručio svima koji su svoje imperije stvorili državnim parama da se ne isplati krasti i da će kad-tad pravda doći po svoje.

 

"Poruka u ovih 100 dana rada Vlade >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << svima koji su na državnoj i narodnoj muci državnim parama stvorili svoje imperije da se ne isplati krasti, da će kad-tad pravda doći po svoje", napisao je Vučić.

 

Vučić je danas izjavio da vladajuća koalicija razmišlja da izmeni Ustav Srbije i krađu državnog novca proglasi kriminalom koji ne zastareva. "Gledamo da sve bude u skladu s evropskom praksom, i da ne donosimo nešto što bi bilo neko naše originalno rešenje, nego ono što već postoji u svetu", rekao je Vučić za novosadski "Dnevnik".

 

Prema njegovim rečima, Skupština Srbije će krajem novembra usvojiti strategiju za borbu protiv korupcije.

 

Potpredsednik Vlade je najavio da će 5. decembra putovati u Vašington. "Očekujem da tamo imam susret na nivou koji su mnogi moji prethodnici sanjali u Srbiji, pa taj san nisu dosanjali. S kim - kad dođe vreme", rekao jeVučić.

 

Na pitanje da li ima svakodnevni kontakt, "neku vruću liniju sa svetskim centrima", Vučić je odgovorio: "Kada mi je to potrebno da, odmah i s Vašingtonom i s Berlinom".

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

VUČIĆ: Pravda će kad-tad doći po svoje

Izvor: Danas, 09.Nov.2012

Prvi potpredsednik Vlade Aleksandar Vučić izrazio je juče uverenje da će vladajuća koalicija i Vlada postići dogovor o najefikasnijem načinu obračuna s onima koji su zemlju razorili. Vučić je preko svog profila na društvenoj mreži Fejsbuk poručio svima koji su svoje imperije stvorili državnim...

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.