Izvor: Capital.ba, 12.Sep.2010, 11:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Virtuelno druženje

LONDON, Polovina Britanaca koristi „Fejsbuk“ ili neku društvenu mrežu na svom radnom mjestu.Rezultati najnovijeg istraživanja britanskog internet portala za zapošljavanje „Maj džob“ pokazuju da više od polovine Britanaca (oko 55 odsto) koristi „Fejsbuk“ ili neku društvenu mrežu na svom radnom mjestu. Od tog broja, trećina se na društvenim mrežama zadržava duže od pola sata. Ovakva „aktivnost“...

Nastavak na Capital.ba...



Povezane vesti

Virtuelno druženje nanosi milionske štete kompanijama

Izvor: S media, 12.Sep.2010

REZULTATI najnovijeg istraživanja britanskog internet portala za zapošljavanje „Maj džob“ pokazuju da više od polovine Britanaca (oko 55 odsto) koristi „Fejsbuk“ ili neku društvenu mrežu na svom radnom mestu...Od tog broja, trećina se na društvenim mrežama zadržava duže od pola sata....

Nastavak na S media...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Capital.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Capital.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.