VIDEO: Silovali devojku i uživo prenosili na Fejsbuku

Izvor: Vesti-online.com, 23.Jan.2017, 16:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VIDEO: Silovali devojku i uživo prenosili na Fejsbuku

Tri muškarca uhapšena su zbog sumnje da su silovali devojku u švedskom gradu Upsala i ovaj gnusni čin uživo prenosili na Fejsbuku.

Prema pisanju švedskog portala "Aftonbladet.se", silovanje se dogodilo u jednom apartmanu u Upsali u ranim jutarnjim satima u nedjelju, a devojka nije bila u potpunosti svesna.

Silovanje je uživo prenošeno na jednoj zatvorenoj grupi na Fejsbuku, koja ima oko 60.000 >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << članova, a policiju je o ovom slučaju obavestila Džozefin Landgren koja je videla snimak.

- Dvojica muškaraca su gurali devojku na krevet. Najpre sam pomislila da se radi o neukusnoj šali. Ali nije bila šala u pitanju - rekla je ona.

- Jedan od njih joj je pocepao odeću, a onda legao na nju - dodala je Džozefin Landgren.

Drugi svedok događaja je izjavio da je jedan od silovatelja terao devojku da kaže kako nije silovana.

- Bio je ekstremno surov. Stavljao joj je reči u usta i smejao se tokom snimanja - rekao je svedok.

Kada je policija stigla na mesto događaja snimak se još uvek emitovao, a Markus Svenson iz policije je potvrdio da su u posedu kopije snimka silovanja i dodao da postoji mnogo svedoka.

- Mnogi ljudi su videli emitovanje - rekao je Svenson za švedsku državnu televiziju, a potom dodao da je žrtva hospitalizovana i odvedena u sigurnu kuću. Policija provodi istragu o celom slučaju, a neki mediji pišu da su silovatelji izbeglice koje su došle u Švedsku.

Na jednoj fotografiji koju je objavio portal "Expressen.se", vide se devojka i muškarac koji u ruci drži pištolj, ali su njihova lica zamagljena. Takođe su objavljene i fotografije na kojima se vidi silovanje, ali su i one zamagljene. Postoji i fotografija na kojoj se vidi trenutak kada u apartman upada policija. Snimci su uklonjeni sa društvenih mreža.

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

MONSTRUOZNO: Ceo svet je video GRUPNO SILOVANJE koje su prenosili UŽIVO na netu! (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 23.Jan.2017

Zversko iživljavanje snimali bez trunke savesti..Tri muškarca uhapšena su zbog sumnje da su silovali devojku u švedskom gradu Upsala i ovaj gnusni čin uživo prenosili na Fejsbuku!..Silovanje se navodno dogodilo u jednom apartmanu u Upsali u ranim jutarnjim satima u nedelju, a devojka nije bila...

Nastavak na SrbijaDanas.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.