Umrla najstarija korisnica Facebooka

Izvor: Radio 021, 26.Dec.2014, 00:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Umrla najstarija korisnica Facebooka

Ana Ster, žena za koju se veruje da je najstarija korisnica Facebooka, preminula je prošle nedelje u 114. godini.

Živela je u Plejnvjuu u saveznoj američkoj državi Minesoti, a pažnju javnosti je privukla u oktobru ove godine kada je morala da "slaže" o svojim godinama da bi se prijavila na Facebook.

Kasnije su iz ove društvene mreže pohvalili njene impresivne godine i poslali joj buket sa 114 ruža, ispričao je njen 84-godišnji sin Harlan. Ana >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << je morala da napiše da se nalazi u starosnoj grupi od 90 godina.

Iza sebe je ostavila petoro dece, 27 unuka i 12 praunuka.

Rodila se 1900. godine. Njena porodica u to vreme nije imala ni telefon, ni automobil, a ni električnu energiju u domu.
Pogledaj vesti o: Facebook

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.