Supruga pokojnog Olivera Dragojevića podelila SREĆNU VEST: U njihov dom je stiglo SEDMO UNUČE!

Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Maj.2020, 12:51

Supruga pokojnog Olivera Dragojevića podelila SREĆNU VEST: U njihov dom je stiglo SEDMO UNUČE!

Porodica još bogatija.

 Supruga pokojnog umetnika Olivera Dragojevića sa javnošću je podelila lepu vest. Od juče je njihova porodica bogatija za još jednog člana.

Naime, jedan od blizanaca Olivera i njegove supruge Vesne, sin Davor, dobio je sina Luku.

- Pre 2 sata Marko je dobio brata Luku. Moj sedmi unuk - napisala je ponosna baka na Fejsbuku.

Ona je otkrila da nije previše >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << uzbuđena zbog rođenja unuka, jer joj je ovo sedmo unuče

- Rekla sam im – pomalo… Meni je to sedmo unuče. Ne uzbuđujem se previše. Karmen se porodila na carski rez, sve je okej prošlo, to je najbitnije - rekla je ona za hrvatske medije.

Oliver Dragojević je slavni hrvatski pevač rođen 07.12.1947 u Vela Luci na ostrvu Korčula u Hrvatskoj,ali ceo život provodi u Splitu u Hrvatskoj.Ime je dobio po Oliveru Tvistu.Kad je bio dete vodio je siromašan život,želeo je da kad poraste bude mesar.Oliver je detinjstvo proveo u Vela Luci pa se preselio u Split u kojem je ostao ceo život.Oliver je prvi nastup imao sa 12 godina,pevao je pesmu po imenu "Baloni",i tako je sve počelo.Preko 200 Oliverovih pesama koje svi danas znamo napisao je Zdenko Runjić.A jedne od najpoznatijih Zdenkovih tekstova su:"Vjeruj u ljubav","Skalinada","Galeb i ja","Ključ života"...Oliver Dragojević je takođe poznat po svojim najvećim hitovima:"Cesarica","Oprosti mi pape","Skalinada","Kad mi dođeš ti","Tko sam ja da ti sudim",Trag u Beskraju","Dženi","Moj lipi anđele"...Jedni od njegovih najpoznatiji albumi su:"Dvi tri riči","Svirajte noćas za moju dušu","Malinkonija","Ljubavna pjesma"...Njegov poslednji i takođe nama poznat album nosi naziv "Tišina mora",izdat 2013,na kom se nalazi čuvena pesma "U mom zagrljaju".Oliver Dragojević je preminuo 29.07.2018 u Splitu nakon skoro godinu dana teške bolesti,Raka.31.07.2018 na veličanstven način ispraćen je iz Splita na svoju poslednju plovidbu i večni počinak u svoju rodnu Vela Luku.Počivaj u miru💔🙏Legende ne umiru🙏#oliverdragojevic #biografija #legend #neverdie #split #velaluka #croatianmusic #music #singer

A post shared by OLIVER DRAGOJEVIĆ FAN PAGE (@oliver_dragojevic_fan) on May 15, 2020 at 3:43pm PDT

Inače, Davor Dragojević i njegova supruga Karmen su mesec dana nakon smrti Olivera dobili sina Marka.

- Unuk Marko ima godinu i po dana i malo je nemiran. Ali što je smešan i sladak. On već sam jede i sve jede. Ne dopušta nam da ga hranimo, sve sam želi - otkrila je ona nedavno.

Njihov sin Dino ima ćerku Duju i blizance Luciju i Tonija, dok drugi sin Dragojevića, Damir ćerku Margitu i sina Vinka.

- Mi smo vam kao Snežana i sedam patuljaka. Ima nas, 14 Dragojevića i sedmoro dece. Niko nas neće pozivati u goste - našalila se Vesna.

Oliver bi baš kao i Vesna, bio izvan sebe od sreće zbog sedmog unuka. Iako ne može da bude s njim, sigurno ga pazi od nekud.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Povezane vesti

Sedmo unuče u porodici Olivera Dragojevića

Izvor: Nezavisne Novine, 26.Maj.2020

​Vesna Dragojević dobila je sedmo unuče, koje su njen i Oliverov sin Davor (41) te njegova 29-godišnja supruga nazvali Luka.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.