Izvor: Domino Magazin, 12.Jul.2010, 02:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šta da radim?
Život i kako svi utiču na nas
Ova genijalna instalacija se zove “Raskrsnice i šta da radim”. Napravljena je kako bi ukazala na brojne uticaje sa strane na naše životne puteve.
Filmsku instalaciju je uradio Garvin Nolte tako što je u svoj auto postavio 25 GPS uređaja koji mu govore šta da radi. Totalno carska ideja. Pogledajte film.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Domino Magazin. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Domino Magazin. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








