Izvor: BanjalukaLive.com, 02.Maj.2015, 22:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Radojičićev krompir zapalio Fejsbuk
Bivši predsjednik Narodne skupštine i narodni poslanik u aktuelnom sazivu, Igor Radojičić, na svoj Fejsbuk profil postavio neobičnu fotografiju koja je izazvala lavinu komentara.
Ako ste se pitali šta je Igor Radojičić radio na Praznik rada, 1. maj, evo i odgovora – sadio krompir.
Političar je u petak postavio fotografiju kako sadi krompir uz čestitku "Srećan 1. maj".
Njegov post bio je pun pogodak i skupio je preko 2000 "lajkova", kao i veliki broj komentara.
U njima je član SNSD-a dobio pohvale, ali i kritike da pregusto sadi krompir, a bilo je i nekih nepristojnih komentara, piše Mondo.ba.
Pogledaj vesti o: Facebook
Nastavak na BanjalukaLive.com...









