REKORDER: Ronaldo ušao u istoriju LŠ

Izvor: Kurir, 11.Dec.2013, 00:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ronaldo je postao najbolji strelac grupne faze takmičenja u Ligi šampiona

KOPENHAGEN - Fudbaler Reala Kristijano Ronaldo ušao je u istoriju kao najbolji strelac grupne faze takmičenja u Ligi šampiona.

Real je večeras pobedio u gostima Kopenhagen s 2:0 u meču poslednjeg, 6. kola grupe B Lige šampiona. Prvi gol za goste postigao je Modrić u 25. minutu, a drugi Ronaldo u 48. Portugalac je ovim golom došao do brojke od devet golova u grupnoj fazi LŠ. On je tako postao najbolji strelac grupne faze takmičenja.

Ronaldo je imao šansu da postigne i deseti, ali mu je u 90. minutu Viland odbranio penal.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.