Izvor: S media, 21.Maj.2010, 22:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Poslaniku G17 plus upućene pretnje preko Fejsbuka
Poslaniku vojvodjanske skupštine iz stranke G17 Plus Danetu Pribiću danas su putem Fejsbuka upućene pretnje, sopšteno je iz G17 plus.
U saopštenju se navodi da je osoba pod pseudonimom "Rodoljub Serbski", pored otvorenih poziva na fizički obračun, vredjala Pribića na nacionalnoj, političkoj i ličnoj osnovi.
Pribić je MUP-u podneo krivičnu prijavu protiv osobe koja se na društvenoj mreži >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Fejsbuk predstavlja kao "Rodoljub Serbski".
G17 Plus je zatražila od državnih organa da preduzmu sve mere da se osoba koja je uputila pretnje identifikuje i na adekvatan način procesuira.
"Nosioci javnih funkcija, kao i gradjani Srbije, moraju biti zaštićeni od činova agresije", ističe se u saopštenju i napominje da je raspirivanje nacionalne i verske netrpeljivosti nedopustivo i kažnjivo.






