PODRŠKA SA SVIH STRANA: Donu Ares posetila Selma Bajrami!

Izvor: Kurir, 27.Nov.2014, 20:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PODRŠKA SA SVIH STRANA: Donu Ares posetila Selma Bajrami!

Pevačicu su do sada u bolnici posetili kolege Šerif Konjević i Šako Polumenta , dok je Saša Matić prekinuo koncert u njenom rodnom Bihaću kako bi joj sa bine poslao poruke podrške

Pevačici Doni Ares koja se bori sa teškom bolešću, podrška stiže sa svih strana.

Nju su do sada u bolnici posetili kolege Šerif Konjević i Šako Polumenta , dok je Saša Matić prekinuo koncert u njenom rodnom Bihaću kako bi joj sa bine poslao poruke podrške. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir <<

Doni je danas u posetu stigla koleginica, čija je dolazak posebno ganuo. U pitanju je Selma Bajrami, a pevačica je na Fejsbuku podelila fotografije iz bolničke sobe.

(Pulsonline)

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.