Izvor: Nezavisne Novine, 20.Maj.2016, 09:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

O'Konor: Molite se da umrem

Irska pjevačica Šinejd O'Konor nestala je sa Fejsbuka nakon što je postavila niz uznemirujućih postova .

Jedan od njih je glasio: “Bolje se svi molite da umrem”.

Zvanična strana pjevačice na Fejsbuku je nedostupna, ali se ne zna da li je Šinejd sama izbrisala nalog ili su je čelnici ove društvene mreže izbrisali.

Fejsbuk je prošle godine privremeno uklonio njen nalog nakon >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << izjava o pokušaju predoziranja.

Samo nekoliko sati nakon što su mediji objavili da je Šinejd O’Konor nestala i da je možda sklona suicidu, policija u Čikagu potvrdila je da ju je pronašla živu i bezbjednu.

Ipak, mnogi su od tada zabrinuti za pjevačicino zdravlje, a ovo nestajanje sa Fejsbuka je samo povećalo strah njenih obožavalaca.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.