Izvor: S media, 23.Jun.2011, 15:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Novi VIP mobilni sa tasterom za pristup Fejsbuku
Vip prvi na tržište uvodi HTC Ča-ča smart telefon koji pruža potpuno novo iskustvo korišćenja Fejsbuka na mobilnom telefonu.
Sa više od 500 miliona aktivnih korisnika širom sveta, bilo je samo pitanje vremena kada će se Fejsbuk potpuno integrisati sa mobilnim telefonom.
Vip mobajl: Tviter sms servis za korisnike
Vip prvi na tržište uvodi HTC Ča-ča smart telefon koji pruža potpuno novo iskustvo korišćenja >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Fejsbuka na mobilnom telefonu, na najbržoj mreži u Srbiji. Jednim dodirom Fejsbuk tastera korisnik ažurira svoj status, postavlja sadržaj, prijavljuje se na neku lokaciju i još mnogo toga.
Fejsbuk taster na HTC Ča-ča svetli kada god postoji mogućnost za postavljanje sadržaja ili ažuriranje na ovoj društvenoj mreži. Na primer, fotografija snimljena kamerom od 5 mpx se putem ovog tastera odmah može postaviti na Fejsbuk, kao i pesma koja se u tom momentu sluša i automatski identifikuje.
HTC Ča-ča poseduje najnoviji Android Gingerbread 2.3.3 i poslednju verziju HTC Sense koja se savršeno integriše sa Fejsbukom. Displej prikazuje najnoviji status i fotografije osobe koju u tom trenutku korisnik poziva i obaveštava ga ako joj se, na primer, bliži rodjendan. Isto važi i kada korisnika poziva Fejsbuk prijatelj. Korisnik može da se poveže preko Fejsbuka sa svim kontaktima u telefonu i da personalizuje svoj uredjaj kako mu najviše odgovara uz pomoć novih Fejsbuk vidžeta.
U Smart tarifama prenos podataka je deo mesečne pretplate. Korisnik sam bira na koji način će potrošiti ,,smartove'' -na primer, samo na pozive, ili kombinaciju razgovora, poruka i interneta. Na ovaj način Vip korisnici na raspolaganju imaju potpuno Fejsbuk iskustvo, bez dodatnih troškova.
HTC Ča-ča je dostupan u svim Vip centrima širom Srbije uz nadoknadu za aktivaciju od 1 dinara u tarifi Smart 2200. Više informacija na www.vipmobile.rs i 060/1234.
(Beta)
















