Izvor: Kurir, 30.Jan.2014, 11:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nastavnik u kući držao više od 300 pitona
SANTA ANA - Policija u Kaliforniji uhapsila je školskog nastavnika koji je u svojoj kući držao najmanje 300 zmija.
Policija južnog kalifornijskog grada Santa Ana je izvršila pretres kuće nakon žalbe suseda da se iz nje širi nepodnošljiv smrad i tom prilikom pronašla između 300 i 400 pitona od kojih su neki bili mrtvi.
Zmije su se nalazile u plastičnim kofama raspoređenim u pet soba zajedno sa miševima i pacovima. Policija je 53-godišnjeg nastavnika Vilijama Bakmana privela zbog nesavesnog postupanja prema životinjama.
Pogledaj vesti o: Facebook
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










