NINA MORIĆ: SAMO SAM U HRVATSKOJ I SRBIJI BABA!

Izvor: Kurir, 20.Maj.2011, 11:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NINA MORIĆ: SAMO SAM U HRVATSKOJ I SRBIJI BABA!

Šmrc, šmrc! Manekenka, starleta, učesnica rijalitija, i još svašta nešto, Nina Morić mnogo je ljuta zbog načina na koji je predstavljaju mediji u Hrvatskoj i Srbiji. Na svom Fejsbuk profilu otkrila je svoju muku

Šmrc, šmrc!

Manekenka, starleta, učesnica rijalitija, i još svašta nešto, Nina Morić mnogo je ljuta zbog načina na koji je predstavljaju mediji u Hrvatskoj i Srbiji. Na svom >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Fejsbuk profilu otkrila je svoju muku:

- Svuda kažu da sam lepa bez šminke, samo u Srbiji i Hrvatskoj pišu da sam kao baba - zakukala je Nina.

U pomoć su joj priskočili prijatelji na Fejsbuku, među kojima je i modna kreatorka Verica Rakočević:

- Moja Nina, to ti je kompliment! Ovde za sve što ne valja kažu da valja, a ne priznaju ono što valja. Našima je lepši izmet iza ograde nego najlepše cveće u dvorištu - poručila joj je Rakočevićeva, da bi se Nina nadovezala:

- Da, samo nekad boli kad ste širom Evrope prihvaćeni, a u sopstvenoj zemlji vas omalovažavaju. Do onog trena kad se ne pojavite, pa vas ti isti jure za intervju, i kad odete natrag, vas počnu pljuvati, a kao klinci bili ste nerazdvojni.

Verica je na kraju poentirala.

- Kad vidiš koga hvale, bolje je da te kude. Bar se razlikuješ - zaključila je kreatorka.

Nina, nisi ti kriva što su te u rijalitiju snimili bez šminke. Na tvoju sreću, na slikama i u katalozima izgledaš kao devojčica. Živeo Fotošop!

(D. I.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.