Mladi objavljuju selfije da postanu slavni!

Izvor: Kurir, 21.Jun.2015, 06:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mladi objavljuju selfije da postanu slavni!

Čak 88 odsto njih posećuje Fejsbuk, najdominantniju društvenu mrežu u Srbiji, više puta u toku dana

BEOGRAD - Više od 43 odsto mladih u Srbiji želi da postane popularno preko društvenih mreža, i to objavljivanjem najrazličitijih selfija, podaci su istraživanja „Wave8“.

Zanimljiv je i podatak da 23 odsto ljudi starosti između 30 i 55 godina takođe teži popularnosti postavljanjem svojih fotografija, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << a čak 88 odsto njih posećuje Fejsbuk, najdominantniju društvenu mrežu u Srbiji, više puta u toku dana.

- Koliko korisnici lično doživljavaju društvene mreže govori i činjenica da nas deljenje i komentarisanje naših sadržaja čini srećnim, a ignorisanje neraspoloženim i nesrećnim - kaže Katarina Kostić, regionalna direktora razvoja za medijske operacije „I&F Meken grupe“, u okviru koje posluje agencija „Juniverzal medija“, koja je sprovela istraživanje „Wave8“ u Srbiji.

Većina korisnika interneta kao svoju najčešću aktivnost navodi gledanje video-sadržaja, posećivanje različitih sajtova, ali i posećivanje profila svojih prijatelja i uređivanje vlastitih stanica.

(J. P.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.