Migranti u Šidu pod nadzorom policije VIDEO

Izvor: B92, 11.Mar.2021, 22:25

Migranti u Šidu pod nadzorom policije VIDEO

Nakon nedavnog uznemiravanja poljoprivrednika u Adaševcima, na teritoriji šidske opštine nisu zabeležene nove neprijatnosti od strane ilegalnih grupa migranata.

U tri prihvatna centra u šidskoj opštini trenutno boravi oko 1.300 osoba, a zapažen je i kamp u šumi, nedaleko od Adaševaca, u kojem su migranti koji su napustili prihvatne centre.

Kako je za Prvu TV rekao Nebojša Ilić, opštinski poverenik za izbegla lica i migracije, oni su pod nadzorom policije. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Opširnije u video-prilogu:

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Facebook

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.