Megan Foks preko Fejsbuka dokazuje da ne koristi botoks

Izvor: Blic, 09.Jul.2011, 23:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Megan Foks preko Fejsbuka dokazuje da ne koristi botoks

Glumica Megan Foks se toliko umorila od demantovanja glasina da koristi botoks, da je odlučila da na svoj profil na Fejsbuku okači fotografije kojima će dokazati zlim jezicima da je na njenom licu sve prirodno.

Lepota holivudske glumice Megan Foks je stoprocentno prirodna, a ako neko ne veruje, neka pogleda slike na njenom Fejsbuk profilu.

Naime, ova dvadesetpetogodišnjakinja je toliko puta morala da dokazuje >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << novinarima da nije koristila botoks sa zatezanje lica i "pumpanje" usana, da je odlučila da snimi fotografije koje će okončati takve glasine.

U albumu pod nazivom "Stvari koje ne možete da uradite sa svojim licem ako ste koristili botoks" nalaze se četiri fotografije u krupnom planu, na kojima se Megan mršti i podiže obrve, pokazujući prstom na bore.

Ovaj album je za dva dana "lajkovalo" više od 70 hiljada korisnika Fejsbuka.

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Megan Foks preko Fejsa dokazuje da ne koristi botoks

Izvor: medio.rs, 10.Jul.2011, 02:37

Glumica Megan Foks se toliko umorila od demantovanja glasina da koristi botoks, da je odlučila da na svoj profil na Fejsbuku okači fotografije kojima će dokazati zlim jezicima da je na njenom licu sve prirodno.

Nastavak na medio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.