Lidl stiže i u Paraćin

Izvor: SEEbiz.eu, 13.Mar.2018, 14:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lidl stiže i u Paraćin

BEOGRAD - U toku je postupak izdavanja građevinske dozvole za objekat koji nemački trgovinski lanac Lidl namerava da gradi u Paraćinu, objavio je na svom Facebook profilu predsednik opštine Paraćin Saša Paunović. 

Paunović je objavio plan 10 poslovnih i proizvodnih objekata koji su u proceduri za dobijanje građevinske dozvole, među kojima je i parcela koju je kupio Lidl.

- To je samo jedan od deset poslovnih i prozvodnih objekata, i nije najveći, koji >> Pročitaj celu vest na sajtu SEEbiz.eu << su u proceduri za građevinsku dozvolu i čija je ukupna površina blizu polovine proizvodne površine nekadašnje štofare, malo više od 15.000 m2 - naveo je Paunović.

On je dodao i da pitanje kada će se objekat Lidla graditi nije za opštinu.

- Da li je postupak izdavanja građevinske dozvole u toku - jeste i strogo je definisan propisima, kad investitor završi projektnu dokumentaciju, što bi trebalo da bude relativno uskoro, dobija dozvolu - naveo je on.

Inače, ovaj nemački trgovinski lanac nedavno je objavio konkurs za zapošljavanje 1.000 ljudi u gradovima širom Srbije.
Pogledaj vesti o: Facebook

Nastavak na SEEbiz.eu...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SEEbiz.eu. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SEEbiz.eu. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.