Izvor: JUGpress.com, 23.Avg.2017, 13:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Krivična prijava za ugrožavanje sigurnosti predsedniku NDNV
BEOGRAD
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala u koordinaciji sa Posebnim tužilaštvom za borbu protiv visokotehnološkog kriminala, identifikovali su osobu koja je preko društvene mreže „Facebook“ pretila predsedniku Nezavisnog društva novinara Vojvodine Nedimu Sejdinoviću, saopštila je policija danas.
Zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično delo ugrožavanje sigurnosti policija je, po nalogu >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << nadležnog tužilaštva, podnela krivičnu prijavu u redovnom postupku protiv M.S. (1996), državljanina Bosne i Hercegovine.
PodeliteŠtampajFacebookTwitterGoogleEmailSkype
I ovo Vam može biti interesantno
Pogledaj vesti o: Facebook
Otkrivno ko je pretio novinaru Sejdinoviću
Izvor: RTS, 23.Avg.2017
. Pripadnici MUP-a, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala u koordinaciji sa Posebnim tužilaštvom za borbu protiv visokotehnološkog kriminala, identifikovali su osobu koja je preko društvene mreže Fejsbuk pretila predsedniku Nezavisnog društva novinara Vojvodine Nedimu Sejdinoviću.
















