Izvor: S media, 14.Okt.2011, 11:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kraj za Google+ ?
Društvena mreža koja je imala ogroman rast korisnika, doživela je veliki udarac jer su izgubili čak preko 60 odsto svojih aktivnih korisnika.
Kompanija Gugl baš nema sreće sa pokušajima da stvori društvenu mrežu koja će se „primiti“ među korisnicima, a toliko se očekivalo od "Google+"-a.
"Google +" - 25 miliona korisnika!
Najkreativniji Fejsbuk profili (FOTO)
Google + "digao" Gugl za 20 milijardi dolara >> Pročitaj celu vest na sajtu S media <<
Društvena mreža koja je imala ogroman rast korisnika, doživela je veliki udarac jer su izgubili čak preko 60 odsto svojih aktivnih korisnika.
U početku "Google+" je bio zatvorenog tipa i njemu ste mogli da pristupite samo uz pozivnicu. Kada je zvanično otvoren za sve korisnike krajem septembra doživeli su enorman rast, ali se ubrzo videlo da korisnici dolaze da vide kako izgleda nova društvena mreža i tu se ne zadržavaju, već postaju neaktivni članovi zajednice.
Jedan od inženjera kompanije "Google", Stiv Jeg kaže da su ljudi koji su stvarali "Google+" radili to ne razmišljajući o budućnosti i na pogrešnoj pretpostavci da je Fejsbuk uspešan jer je dobar proizvod.
(Lajk.ba)









