KRISTIJAN PROSIO OD FANOVA Dajte mi makar 5 evra

Izvor: medio.rs, 31.Dec.2015, 14:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KRISTIJAN PROSIO OD FANOVA Dajte mi makar 5 evra

Kriminalac je na Fejsbuku apelovao za novčanu pomoć da bi platio advokata i otvorio sportski centar, pa su mu fanovi širom zemlje i inostranstva uplaćivali pare

Kristijan Golubović je majstor za sve! On diluje drogu, krade svinje, preti, poput starleta naplaćuje dolazak u klubove, spava s babama za pare, a kad se sve sabere - on je socijalni slučaj. Prošle godine u septembru iskoristio svoje fanove na Fejsbuku: molio ih je da mu uplaćuju novac jer mu pare trebaju >> Pročitaj celu vest na sajtu medio.rs << za advokata i otvaranje sportskog centra, a ostrašćeni fanovi su se otvorili koliko je ko mogao: neko pet, a neko 100 evra!

- Kristijan je fanovima obećavao da će taj novac iskoristiti za otvaranje sportskog centra za omladinu i izmiriti obaveze prema advokatu. Međutim, on je to sve izmislio, a taj centar nikad nije ni otvorio. Varao je ljude i decu, koja su od užine odvajala i njemu uplaćivala pare, a on ih je trpao sebi u džep za lične potrebe. Čim bi mu legla uplata, zaboravljao bi na svoje fanove s kojima se do tada unedogled dopisivao. Bukvalno im je okrenuo leđa, a pojedince je ogovarao na sve strane - priča naš dobro obavešteni izvor.

Na kraju ih je barem malo ispoštovao tako što je objavio spisak donatora, pored svakog imena je napisao koliko je ko priložio i zahvalio im na tome. Inače, spisak humanih ljudi sastavljao se u centru borilačkih veština „Tigrova kandža“ u Beču, u kojem treniraju uglavnom naši ljudi.

- Tamo se vodila tačna evidencija koju su posle obavezno stavljali na Fejsbuk profil kao dokaz da nema prevare i da je sve evidentirano. Fanovima je obećavao da će im se jednog dana odužiti, a onda im se nikada ne bi ni javio - završava naš izvor.

Naša saznanje potvrdio je i sam Golubović kada smo ga pozvali za komentar:

- Meni ljudi širom sveta šalju novac jer me vole. Tako sam zaradio ogromne pare! Poklanjali su mi i ja rečima ne mogu da opišem taj fenomen. Samo hejteri mogu nešto loše da kažu na to - rekao nam je Kristijan.

Odvajao je žito od kukolja

KO POŠALJE 100 EVRA DOBIJE VIDEO-KLIP!

Kristijan Golubović imao je poseban tretman za one koji su mu uplaćivali veće svote novca. Njih je posebno nagrađivao video-snimkom. Naravno, snimao je sebe kako priča, zahvaljuje im i slično.

- Kristijan je ozbiljno shvatao samo one fanove koji su mu uplaćivali 100 evra, dok one od pet evra nije fermao. Onim „velikodušnijim“ bi posebno zahvaljivao. Za njih je snimao video-poruke u kojima im se lično obraćao. To je radio promišljeno, da bi ih navukao, a ljudi su se oduševljavali što im se baš on obratio, pa su transakciju ponavljali još nekoliko puta - kaže naš izvor.
Pogledaj vesti o: Facebook

Nastavak na medio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta medio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta medio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.