Integracija još uvek daleko

Izvor: ITsvet.com, 25.Sep.2010, 11:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Integracija još uvek daleko

Kada je kompanija Apple najavila Ping, društvenu mrežu povezanu sa iTunes, izvršni direktor Steve Jobs, pomenuo je mogućnost lakog dodavanja kontakata preko liste Facebook prijatelja. Ipak, dan nakon predstavljanja ta opcija je jednostavno nestala pa se tako zaključuje da je Apple čitave godine sarađivao sa Facebook-om da bi se sve raspalo u poslednjoj minuti. Apple još uvek nije došao do novog rešenja o tome kako povezati ova dva servisa tako da je taj projekat odložen na neko vreme, a nije poznato ni da li će iz svega ovoga proizaći neki neželjeni efekti.

Nastavak na ITsvet.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta ITsvet.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta ITsvet.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.